Спасибі, спільното!
07.05.2022 | cb — Немає коментарів0
Ваша готовність зробити пожертвування б’є всі рекорди: німецька ЛГБТІК*-спільнота зібрала понад 500 000 євро для нужденних членів квір-спільноти!
Перші результати – просто вау!
Захист ЛГБТІК* з України та в Україні — це те, що ми, як альянс, вирішили зробити, коли розпочали свою роботу два місяці тому. І ми досі в захваті від результатів.
![](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/2022/05/elena-rabkina-TlwTqOuOK8I-unsplash-edited-1-1024x683.jpg)
Але, звичайно, ми повинні продовжувати, тому що ми хочемо допомогти ще більшій кількості людей, які зараз страждають від війни.
Продовжуйте жертвувати!
Нам потрібна ваша підтримка, доки якнайбільше людей не опиняться в безпеці. Ви знаєте, що квір-спільнота потребує особливої допомоги через стигматизацію, дискримінацію та насильство. Тепер настав час: продовжуйте жертвувати!