новини

Стань супергероєм: приєднуйся до ПолітПараду!

28.04.2024 | cb — Немає коментарів
0

На знак солідарності з нашими квір-друзями в Україні, які дають відсіч російській агресії, ми знову очолюємо Мюнхенський CSD. Дякуємо, CSD Мюнхен!

Біжи з нами! Стань частиною Мюнхенського прайду. Не просто спостерігай з тротуару, стань на захист України разом з нами!

На основі девізу CSD 2024 (“Об’єднані різноманітністю. Разом проти правих”) ми обрали гасло “Сила заради миру”. Наше послання чітке: ми повинні боротися за мир силою (квір) солідарності, нашої креативності та нашого шарму.

Приносьте свої плакати або просто приєднуйтесь до нас. Гості та активісти з України будуть протестувати разом з нами!

Кіт-супергерой. Концепція: Наомі Лоуренс

Банери, які ми веземо з собою, розроблені мюнхенською художницею Наомі Лоуренс. Вони неймовірно красиві та потужні!

ПолітПарад МюнхенПрайд
Коли? Субота, 22 червня 2024, 12:00
Де Mariahilfplatz
Організатори Munich Kyiv Queer

Ви можете допомогти


Індивідуальна допомога Мюнхен Київ Квір проводить власну кампанію зі збору коштів на сайті www.paypal.me/ConradBreyer, щоб підтримати квір-людей в Україні, які потребують допомоги або змушені мігрувати. Чому? Тому що не всі ЛГБТІК*-люди мають доступ до місцевих ЛГБТІК*-організацій. Ця допомога є прямою, швидкою і безкоштовною, якщо ви обираєте опцію “Для друзів і сім’ї” на PayPal. Якщо у вас немає PayPal, ви можете надіслати гроші на приватний рахунок Конрада Брейєра, IBAN: DE427015000021121454.

Всі запити від спільноти ретельно перевіряються нашими партнерськими організаціями в Україні. Якщо вони можуть допомогти самі, вони беруть на себе відповідальність. Якщо потреба в допомозі перевищує їхні (фінансові та/або матеріальні) можливості, ми втручаємося.

Допомога ЛГБТІК* організаціям Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій. Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організаційв Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей. Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Тут ви також можете отримати квитанції про пожертвування. Пожертвувати можна ТУТ

Питання? www.munichkyivqueer.org/пожертви-2/

Коментарі закриті.