(I am not) Sensitive Content
Тілесність, власна ідентифікація – вже давно в нашому суспільстві про це спалахують дебати, які, на жаль, дуже часто переходять в неприязнь до всього нестандартного.
![This image has an empty alt attribute; its file name is I-am-not-Sensitive-Content-1024x683.jpg](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/2021/05/I-am-not-Sensitive-Content-1024x683.jpg)
Онлайн проект Катерини Підгайної з Києва надає слово мисткиням та митцям, в тому числі і з квір ком’юніті, які висвітлюють цю тему в своїй творчості – в малюнку, скульптурі, в акварелі чи фотографії.
Відкриття з українськими мисткинями та митцями
На відкритті будуть присутні митці та мисткині, шо беруть участь у проекті, які поділяться з нами своїм досвідом. Захід проходитиме німецькою, українською та англійською мовами
![](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/2021/05/komunalshytsya_larysa-scaled-1024x693.jpg)
![](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/2021/05/IMG_6070-scaled-1024x724.jpg)
![](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/2021/05/watercolour_migration_6-1024x768.jpg)
Коли: 6 липня 2021, 19:00 (Мюнхен) / (20:00 Київ)
Де: Zoom
Контакт: oleksii@MunichKyivQueer.org
Організатори: Munich Kyiv Queer, CSD München, Відділ Культури Міста Мюнхен