Wir setzen Cookies auf den Internetseiten des Munich Kyiv Queer ein. Einige davon sind für den Betrieb der Website notwendig. Andere helfen uns, Ihnen ein verbessertes Informationsangebot zu bieten. Da uns Datenschutz sehr wichtig ist, entscheiden Sie bitte selbst über den Umfang des Einsatzes bei Ihrem Besuch. Stimmen Sie entweder dem Einsatz aller von uns eingesetzten Cookies zu oder wählen Ihre individuelle Einstellung. Vielen Dank und viel Spaß beim Besuch unserer Website!
Diese Cookies sind für den reibungslosen Betrieb der Website notwendig. Dort werden z. B. Ihre hier getroffenen Cookie-Einstellungen gespeichert.
Вересень 2019 – III Міжнародна конференція батьків і союзників ЛГБТ-осіб
Вересень 2019 – III Міжнародна конференція батьків і союзників ЛГБТ-осіб
Приєднайтеся до нас на 2-денній міжнародній конференції з питань інклюзивної освіти та протидії булінгу в школах. Конференція складається із п’яти панелей та низки тематичних воркшопів, присвячених питанням булінгу та насильства у школах в Україні та за кордоном, національному досвіду протидії булінгу, створенню безпечного шкільного середовища, підвищенню обізнаності пересічних громадян та професіоналів з психології та освіти, роботі психологів в школах, з батьками та дітьми ЛГБТ. Окрема панель та воркшопи будуть присвячені досвіду в країнах ЄС та колишніх радянських республіках. Серед учасників конференції представлені психологині, освітянки, представниці правозахисних організацій та інші.
Коли: 28—29 вересня
Де: Київ, Україна
Контакт:Конрад Брейер, Марина Шевцова
Повернутися до огляду