Люди тут дуже віддані своїй справі

Вчитися одне в одного, боротися разом. Під таким гаслом Мюнхенський Київ Квір вже багато років поспіль запрошує квір-людей з України на «Майстерню волонтерів» до Мюнхена. Фокус — волонтерство. Мета — показати, чого може досягти спільнота завдяки активній участі її учасників! У блозі наші гості пишуть про те, що їх мотивує. Сьогодні Уляна пише про Rosa Liste, Мюнхенську організацію Münchner Aids-Hilfe та свою любов до баварської кухні.

Як швидко плине час Середина тижня, а ми наче тільки вчора їли смачний суп у Lez після прильоту Зранку вже звично – душ, завтрак, трамвай та кава з молоком у SUB Поки налаштовуємось на роботу, у мене в голові проминають думки – відповідальність, треба уважно слідкувати/слухати/занотовувати/сьогодні цікаві важливі теми, нічого не можна забути бо …

КОЛЬОРОВА КРЕЙДА! Щоб розбавити наші думки і дати можливість трішки абстрагуватися Уве просить нас намалювати свій стан сьогодні – хтось розуміє завдання прямо і малює місця і речі ( і суп) хтось робить абстракцію і вкладає свій сенс у поєднання кольорів – в усіх малюнках можна побачити життя, надію та розвиток.

Перша наша зустріч сьогодні із представником Rosa Liste Андреасом. Порядок денний починається з запитань щодо роботи партії у фракції і тих закликів які вони вирішують там в рамках своєї волонтерської роботи ( 27 років! , як сказала би Катерина – стільки «не живуть») і завершується дискусією про проблеми які можна очікувати далі на фоні результатів виборів у США.

Перерва на рекламу баварської кухні – ми просто дуже в захваті бо все таке смачне, і кросівоє (hübsch) що кожен день очікуємо обід як свято ☺️

Поїли і далі за розкладом спілкування з представниками організації що займається питаннями ВІЛ/СНІД ( і не тільки) Нас вітає Міхаєль та Катерина, вони обидва волонтери – Міхаєль був на початку організації у 1996 році ще, а Катерина працює із зв’язком з громадськістю.

Різноманітні напрямки роботи організації дуже допомагають волонтерам які тут працюють розуміти аспекти та рамки своєї діяльності і дійсно ефективно допомогати людям які до них звертаються. Звісно бувають курйозні запити або комунікаційні проблеми, та з рівнем професійної підготовки волонтерів тут дійсно не залишається питань щодо їх експертності та розуміння специфіки роботи. Приклад цієї організації дійсно надихає на роздуми щодо подальшого розвитку таких напрямків в Україні.

Окремо зачепило питання розподілу соціальної допомоги що виконується в партнерстві із волонтерськими організаціями такими як Tafel. Вони займаються проблемами збереження продуктів харчування від свалок і допомагають перенаправити ці харчі для підтримки соціально малозабезпечених.

Можна побачити в розрізі який високий рівень бажаючих займатися волонтерською діяльністю в різних сферах життя міста Мюнхен і також інших регіонів. Хотілось би побачити таке соціальне явище і у нас, і ми своїм колом волонтерів маємо наміри інтегрувати це в український соціум.

У п’ятницю Уляна та інші звітуватимуть про свій тиждень у Мюнхені в LeZ

Приходьте послухати, запитання вітаються!

Кафе історій розповідають ЛГБТІК*-активісти та активістки з України
Коли п’ятниця, 8 листопада 2024 року, 19:00
Де Lesbisch-Queeres Zentrum LeZ, Müllerstraße 26
Організатори Гей-альянс Україна, LeZ, CSD Мюнхен, Мюнхен Київ Квір, Департамент культури міста Мюнхен

Ви можете допомогти

Індивідуальна допомога Мюнхен Київ Квір проводить власну кампанію зі збору коштів на сайті www.paypal.me/ConradBreyer, щоб підтримати квір-людей в Україні, які потребують допомоги або змушені мігрувати. Чому? Тому що не всі ЛГБТІК*-люди мають доступ до місцевих ЛГБТІК*-організацій. Ця допомога є прямою, швидкою і безкоштовною, якщо ви обираєте опцію “Для друзів і сім’ї” на PayPal. Якщо у вас немає PayPal, ви можете надіслати гроші на приватний рахунок Конрада Брейєра, IBAN: DE427015000021121454.

Всі запити від спільноти ретельно перевіряються нашими партнерськими організаціями в Україні. Якщо вони можуть допомогти самі, вони беруть на себе відповідальність. Якщо потреба в допомозі перевищує їхні (фінансові та/або матеріальні) можливості, ми втручаємося.

Допомога ЛГБТІК* організаціям Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій. Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організаційв Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей. Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Тут ви також можете отримати квитанції про пожертвування. Пожертвувати можна ТУТ

Питання? www.munichkyivqueer.org/пожертви/

Повернутися до огляду