«Коли прорвало Каховську греблю, будь-яка надія зникла»
20.07.2023 | cb — Немає коментарівМи, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Наталі.
Наталя розповідає нам про свою ситуацію у Херсоні. Її дружина та дитина виїхали з країни ще на початку війни. Вона залишилася одна. Наталя весь час перебувала в окупованому районі, намагаючись вижити. Але потім прорвало Каховську греблю. НАТИСНІТЬ НА ФОТО, ЩОБ ПОДИВИТИСЯ ВІДЕО
![](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/2023/07/Natalya-Cover-1.jpg)
Наталя зберігає спокій, коли розповідає про дні, що вона пережила після. Мабуть, це було пекло. Ви можете відчути, як її голос зривається. Тепер у них немає питної води, не завжди є електроенергія, немає роботи, немає засобів для існування.
Вона каже, що багато хто повернувся до звільненого Херсона з надією, але надії в неї вже немає. Наталя хоче лише вижити.
Ми намагаємось підтримувати Наталю. Ми думаємо, що це наш обов’язок допомогти їй, як і багатьом квірам в Україні.
Дякую ГО «Ти не один», особливо Олександрі Семеновій за допомогу у цьому відеопроекті. І дякую Мету та Стасу за роботу над субтитрами!!! Це значить дуже багато.
Ви можете допомогти
Індивідуальна допомога Munich Kyiv Queer має власну кампанію зі збору коштів: www.paypal.me/ConradBreyer – це кампанія для підтримки людей в Україні, з якими ми тісно співпрацювали протягом останніх десяти років. Вони наші друзі та партнери. Ми знаємо їх особисто і сумуємо за ними. Проте Munich Kyiv Queer – це ініціативна група, а не асоціація, тому ми не можемо видавати квитанцій про пожертвування. Але ми можемо допомогти швидко, прямо й безбюрократично. І ми це вже робимо.
Допомога ЛГБТІК* організаціям Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій. Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організаційв Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей. Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Тут ви також можете отримати квитанції про пожертвування. Пожертвувати можна ТУТ
Питання? www.munichkyivqueer.org/пожертви-2/