новини

Ніккі подолав панічні атаки і знайшов нову роботу

05.01.2023 | cb — Немає коментарів
0

Ми, Мюнхен-Київ Квір, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК*людей в Україні, розпитуючи їх про те, як їм живеться в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертв. Це історія Ніккі (ім’я змінене).

Ніккі – небінарний гей з Одеси, 29 років. Він переживає важкі часи з тих пір, як 24 лютого росія почала повномасштабне вторгнення в Україну.

До нього повернулися тривоги та нервові тики, з якими боровся ще в підлітковому віці; кожне бомбардування його міста викликало у нього панічні атаки та кількоденне безсоння. Він відчував себе розгубленим, про що він розкаже вам у цьому ВІДЕО! Тим не менш, він продовжував займатися волонтерською діяльністю, підтримувати громаду, і свою країну.

Ніккі, 29 років, з Одеси. Відео: Ніккі

Мюнхен-Київ Квір надіслав йому гроші на предмети першої необхідності та ліки. Ніккі також допомагає Munich Kyiv Queer редагувати та перекладати тексти на нашому сайті, завдяки чому ми можемо виплачувати йому своєрідне щомісячне “винагородження”. Ми дуже раді допомагати і пишаємося тим, що він нещодавно знайшов нову роботу.

Бажаємо Ніккі всього найкращого!

P.S. Відео було знято кілька тижнів тому, але через атаки Росії на критичну інфраструктуру України ми змогли опублікувати його лише зараз. Насолоджуйтесь, це справжній витвір мистецтва.

Ви можете допомогти


Індивідуальна допомога Munich Kyiv Queer має власну кампанію зі збору коштів: www.paypal.me/ConradBreyer – це кампанія для підтримки людей в Україні, з якими ми тісно співпрацювали протягом останніх десяти років. Вони наші друзі та партнери. Ми знаємо їх особисто і сумуємо за ними. Проте Munich Kyiv Queer – це ініціативна група, а не асоціація, тому ми не можемо видавати квитанцій про пожертвування. Але ми можемо допомогти швидко, прямо й безбюрократично. І ми це вже робимо.

Допомога ЛГБТІК* організаціям Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій. Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організаційв Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей. Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Тут ви також можете отримати квитанції про пожертвування. Пожертвувати можна ТУТ

Питання? www.munichkyivqueer.org/пожертви-2/

Житло для квір-біженців з України ЛГБТІК* часто стикалися з дискримінацією у своєму житті, тому квір-біженці є особливо вразливими. Багато з них травмовані, і тепер вони переживають повторну травму в бігах. Ми хочемо запропонувати їм дім, де вони почуватимуться комфортно і зможуть жити без страху.

Залежно від наявності, ми орендуємо дво-, три-, чотири- або п’ятикімнатні квартири і здаємо їх в суборенду людям, які цього потребують, як спільне житло. Наше об’єднання поки що не має свого фінансування, тому ми залежимо від пожертв. Наприклад, нам доводиться авансувати орендну плату та заставу, поки не втрутяться державні центри зайнятості.

Пожертвувати можна тут:

  • Münchner Bank eG
  • IBAN DE16 7019 0000 0003 1425 66
  • Munich Queer Homes e.V.

Питання? www.MunichQueerHomes.org

Коментарі закриті.