Hовини

«Зараз в країні немає роботи»

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Володимира.

«Сподіваюся, що допомога буде надаватися і надалі»

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Микити.

«Мій будинок пошкоджено»

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Тетяни.

Eкскурсія в Хершинг на природу

Наша команда наставників запрошує вас у Баварські гори. У неділю, 27 серпня, ми хочемо піти в похід до Андекса на священну гору. Не забудьте купальні костюми! Місце зустрічі: 9.50 на головному вокзалі Мюнхена, платформа швидкісної електрички №8 у напрямку Пасінг.

»Мій малий бізнес зазнав краху«

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Наталі.

»Нам потрібна допомога«

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Неллі.

«Вони вибили мені зуб»

Лєра, молода транс*людина з України, пережила на власному досвіді, як Росія напала на її рідне місто Олешки під Херсоном. Це було рік тому. Відтоді вона ділить своє життя на "до війни" і "після війни". Сьогодні вона живе в Берліні. Це історія Лєри.

«Ви ніколи не відмовляли мені»

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* з України, розпитуючи їх, як їм живеться в умовах війни. Ми хочемо привернути увагу до ситуації цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді донатів. Це історія Дарії.

»Ви робите хорошу роботу«

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* з України, розпитуючи їх, як їм живеться в умовах війни. Ми хочемо привернути увагу до ситуації цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді донатів. Це історія Влада.

ЛГБТІК* та війна

Чи можете ви уявити, як це - жити в умовах війни для ЛГБТІК*-спільноти в Україні? Правозахисний ЛГБТ-центр "НАШ СВІТ" у своєму нещодавньому звіті розповідає про спільноту, яка невтомно допомагає збройним силам у протистоянні російській агресії, водночас борючись із суворими реаліями війни.

«Коли прорвало Каховську греблю, будь-яка надія зникла»

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Натал

Мюнхенсько-український пікнік-бесіда

Й на 2-й рік війни до Мюнхену на прайд приїжджають активіст*ки з України. Всі вони борються: за свою країну, життя, свободу і, звичайно, за видимість і прийняття ЛГБТІК*-людей. Ми хочемо поспілкуватися, навчитися один в одного боротьбі та поділитися нашими історіями. Як йдеться людям в Україні? Що рухає нами в...

Мюнхенськo-Kиївська Феєрія

Рандеву заради доброї справи. У дусі давнього партнерства між Мюнхеном та Києвом, Drag-артисти з України та Німеччини вкотре об’єднали зусилля з Munich Kyiv Queer, щоб зібрати кошти на важливу роботу, яку проводить Munich Kyiv Queer для квір-жертв війни, влаштувавши вечір-кабаре 10 червня. Піднімаємо завісу!

«Мені допомагає все, що апелює до почуттів»

Ганна рано усвідомила, що вона насправді асексуальна. Відтоді 29-річна дівчина повністю змінила своє життя. Однак війна знову повернула травматичний досвід, який вона вже пережила раніше. Наша колумністка Ірина Ганенкова зустрілася з Ганною.

«Страх паралізував мене»

Стас покинув рідне місто Краматорськ через війну. З того часу його життя не покращилося: він втік з братом, який не приймає його через те, що Стас – гей. У Бучі він зустрів гомофоба, знайомого зі шкільних років. Його хлопець виїхав до Польщі, а Стас втратив роботу. Тепер він гадає,...