Bиставки
В арсеналі Munich Kyiv Queer є велика кількість фото- та мистецьких виставок німецьких та українських мисткінь та митців, якими ми з радістю поділимося з вам (якщо ви хочете взяти їх на прокат). Автори виставок можуть брати участь у їх відкритті, зазвичай оплати квитків в місто виставки достатньо. Пишіть нам на info@munichkyivqueer.org
Любов не має кордонів
Представники ЛГБТІ спільноти страждають в багатьох місцях земної кулі від переслідування та насилля, особливо у Східній Європі. З 2012 року Мюнхен підтримує ком’юніті свого міста-побратима Києва політичними, культурними акціями та воркшопами. Виставка “Любов не має кордонів – сцени міста-побратима” показує особливі моменти співпраці ЛГБТІ спільнот обох міст, які вже переросли в міцну дружбу. Дизайн-студія BRATY, брати-близнюки з Києва, перетворили історії своїх героїв в яскраві колажі. Виставка Münchenstift та Munich Kyiv Queer.
Suburbia, me!
Іван Моон живе по той бік Дніпра, далеко від мальовничих вулиць та парків української столиці. У Києва дві сторони, і Івану більш знайома огидна. В передмісті цей вчитель німецької мови проводить час з фотокамерою в пошуках історій буденності: апарат фіксує всі його вигадані історії. Чи може вони справжні? “В передмісті Києва немає геїв. Тут тільки тінь, вітер та безмежність”, пише автор у вступі до виставки.
[slideshow_deploy id=’5781′]
Feeling Blue in Back and White
Живопис врятував Ганні Житар життя. Вона народилася в Києві, виросла з матір’ю та її другим чоловіком в Бельгії. Десять років потому Ганна зробила свій камінг аут як лесбійка. Мати відправила її назад в Україну до рідного батька. Живопис допомагає молодій жінці побороти відчуження. В чорно-білих нетрях чорнил з папером вона розповідає свою історію за власним принципом.
Жодного права бути собою
У часи політичних змін ситуація з соціальними меншинами в Україні не покращилася. На роботах фотографа та ЛГБТІ активістки Наталі Рой ми бачимо лесбійські пари та одиноких жінок, які протистоять гомофобному суспільству. Ці жінки не мають ніякої можливості вголос говорити про свої проблеми. Але і мовчати вони не можуть. Вони борються за право бути собою.
Гей пропаганда – бетмен гей?
Ми можемо прийняти те, що добре знаємо – як то героїв мультфільмів та коміксів, знайомих нам ще з малечку. Але в реальному житті їм було би важку бути собою, а можливо їх би переслідували за гей пропаганду. Серія картин мисткіні з Мюнхену Наомі Лоуренс пов’язує знайомі нам сторони з неприйнятними з метою руйнування стереотипів.
K-olours
Вони живуть таємним життям і все ж таки вони існують: лесбійки, геї, бі, транс- та інтерсексуали в Києві. Для суспільства вони не більше тіней – але одночасно вони є й частиною України. Вони несуть в собі фарби своєї Батьківщини. Активіст і фотограф Станіслав Міщенко показує розмаїття та індивідуальність українських квірів, не видаючи їх.
[slideshow_deploy id=’5719′]
K-People – життя квірів в Києві
В Україні лесбійки, геї, бі, транс- та інтерсексуали не знайомі з нормальним життям. Живучи в гомо- та трансфобному суспільстві, вони постійно зустрічаються з стереотипами, неприйняттям та насиллям. Суспільство бачить в них лише представників сексуальних меншин, але ж вони – особистості з їхніми надіями, страхами, любов’ю та журбою. Фотограф Станіслав Міщенко показує їх в своїй ломогоафічній серії портретів, даючи ім право голосу.