»Нам потрібна допомога«
Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* людей в Україні, питаючи їх, як вони живуть в умовах війни. Ми хочемо підвищити обізнаність про становище цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді пожертвувань. Це історія Неллі.
Неллі з дівчиною весь час залишалися в Херсоні. Місто було окуповане росіянами на початку війни, потім звільнене українськими військами. Але обстріли тривають. Неллі каже, що це відбувається щодня. ВІДЕО
![](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/Nelly-Cover-1-621x716-1.jpg)
Неллі немає роботи та доходута має страх за своє життя. Ось чому її родина дуже вдячна громадським організаціям, таким як «Ти не один» у Житомирі, які надсилають їй гроші та моральну підтримку.
«Ти не один» підтримується німецьким альянсом Queere Nothilfe Ukraine (Queer Emergency Aid Ukraine), частиною якого є Munich Kyiv Queer. Тут допомагають ваші гроші! Ваш внесок має результат: Неллі та її дівчина змогли вижити на війні завдяки вашій підтримці!
Дякую ГО «Ти не один», особливо Олександрі Семеновій за допомогу у цьому відеопроекті. І дякую Мету та Стасу за роботу над субтитрами!!! Нікіті за переклад!Це значить дуже багато.
Ви можете допомогти
Індивідуальна допомога Munich Kyiv Queer має власну кампанію зі збору коштів: www.paypal.me/ConradBreyer – це кампанія для підтримки людей в Україні, з якими ми тісно співпрацювали протягом останніх десяти років. Вони наші друзі та партнери. Ми знаємо їх особисто і сумуємо за ними. Проте Munich Kyiv Queer – це ініціативна група, а не асоціація, тому ми не можемо видавати квитанцій про пожертвування. Але ми можемо допомогти швидко, прямо й безбюрократично. І ми це вже робимо.
Допомога ЛГБТІК* організаціям Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій. Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організаційв Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей. Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Тут ви також можете отримати квитанції про пожертвування. Пожертвувати можна ТУТ
Питання? www.munichkyivqueer.org/пожертви/
Повернутися до огляду