новини

»Ви робите хорошу роботу«

30.07.2023 | cb — Немає коментарів
0

Ми, Munich Kyiv Queer, продовжуємо збирати історії ЛГБТІК* з України, розпитуючи їх, як їм живеться в умовах війни. Ми хочемо привернути увагу до ситуації цієї вразливої соціальної групи та мобілізувати підтримку у вигляді донатів. Це історія Влада.

Влад і його партнер були змушені тікати з Харкова, оскільки їхній будинок був частково зруйнований під час нападів російської армії. ВІДЕО

Зараз вони живуть у дещо тихішій місцевості біля Полтави, на захід від рідного міста.

Їхнє життя непросте. Вони втратили роботу, а отже, і доходи. Наш альянс, Queer Emergency Aid Ukraine, зміг допомогти вашими донатами. ДЯКУЮ!

Дякую ГО «Ти не один», особливо Олександрі Семеновій, за те, що з нами здійснили цей відеопроект. Дякую Мету і Стасу за роботу над субтитрами. І дякую Нікіті за український переклад.

Ви можете допомогти


Індивідуальна допомога Munich Kyiv Queer має власну кампанію зі збору коштів: www.paypal.me/ConradBreyer – це кампанія для підтримки людей в Україні, з якими ми тісно співпрацювали протягом останніх десяти років. Вони наші друзі та партнери. Ми знаємо їх особисто і сумуємо за ними. Проте Munich Kyiv Queer – це ініціативна група, а не асоціація, тому ми не можемо видавати квитанцій про пожертвування. Але ми можемо допомогти швидко, прямо й безбюрократично. І ми це вже робимо.

Допомога ЛГБТІК* організаціям Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій. Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організаційв Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей. Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Тут ви також можете отримати квитанції про пожертвування. Пожертвувати можна ТУТ

Питання? www.munichkyivqueer.org/пожертви-2/

Коментарі закриті.