новини

“Нам з мамою потрібні дрова”

08.11.2022 | cb — Немає коментарів
0

Під градом куль Кая з матір’ю втекла з Харкова до Лютіжа. Вони переїхали в невелике подвір’я з городом, але тепер їм треба готуватися до зими, яка буде важкою.

Останнього разу, коли ми чули про Каю, вона розповідала нам історію своєї втечі. Її мати зламала ногу: Врятуватися від війни в Харкові було не так простo.

Кайя оплакує своє старе життя. Працювала водієм трамвая у Харкові, потім була переведена до Києва. Як активістка брала участь у ХарківПрайді. “О, це були чудові часи”, – згадує вона. ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ВІДЕО НАТИСНІТЬ НА ФОТО

Кайя. Скріншот: приват

Адже Кая з матір’ю зараз господарюють на невеличкому клаптику землі та хатинці з криницею у своєму селі. Все це треба було спочатку привести до ладу. Влітку їм там було досить комфортно, але зараз насувається холодна зима.


Ви можете допомогти:

Індивідуальна допомога

Munich Kyiv Queer має власну кампанію зі збору коштів: www.paypal.me/ConradBreyer – це кампанія для підтримки людей в Україні, з якими ми тісно співпрацювали протягом останніх десяти років. Вони наші друзі та партнери. Ми знаємо їх особисто і сумуємо за ними.

Допомога ЛГБТІК* організаціям

Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій. Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організаційв Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей. Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Пожертвувати можна ТУТ

Питання? www.munichkyivqueer.org/пожертви-2/

Коментарі закриті.