новини

З України. В Україну

14.08.2022 | cb — Немає коментарів
0

Уже кілька днів у вітринах Diversity Café, Blumenstraße 29, красуються портрети українських ЛГБТІК* людей. Їх добре видно зовні, вони описують життя квір-людей на війні та з нею.  Одні допомагають, інші борються, інші біжать.

Що робити?  Залишитися, піти?

Війна завжди пов’язана з рішеннями: чи повинен я залишити країну?  Я залишаюся?  Як я можу підтримати свою сім’ю і, що не менш важливо, громаду, до якої я належу?  Ці дванадцять портретів дають рідкісне розуміння таких питань.  Лесбіянки, геї, бісексуали, небінарні люди, транс* та квір з України розповідають нам свої історії.  Ми представляємо три з них тут.

Ось, наприклад, Ніка Назаренко, 24 роки, з Харкова.  Транс* жінка працює дизайнером.  До 24 лютого її життя було досить захоплюючим: вона малювала анімаційні кліпи для великого телеканалу.

Ніка, транс* жінка, 24 роки

Тепер вона використовує свої навички, щоб пояснити людям, як поводитися у разі повітряної тривоги.  І, звичайно, вона також розповідає історії, які мають надію.  «Але таких стає дедалі менше», — каже вона.

Киянин Артур Озеров, 33 роки, дрег-квін.  На сцені гей-артист виступає у ролі AuRa.  До початку війни він навіть не думав про свій камінг-аут.  Нещодавно хтось інший зробив це за нього, і він був у повній паніці – камінг-аут у розпал війни!

Артур, 33 роки, дрег-квін

Але все пройшло добре, всі залишалися спокійними, доброзичливими, демонстрували відкритість.  «Українське суспільство зараз неймовірно швидко змінюється, — каже Артур.  «Ми все переосмислюємо і створюємо нову країну».

Настя сподівається на швидку перемогу. Фото: КиївПрайд

І нарешті Настя Конфедерат, 32 роки, киянка, лесбійка.  Пілот безпілотника дуже сподівається, що війна принесе рівні права та визнання ЛГБТІК*.  До 24 лютого вона була фітнес-інструктором, але тепер для неї важливіша робота в армії.  «Зараз все залежить від того, як прискорити перемогу».

Настя, 32 роки, киянка

На щастя, у неї є порядний командир, якому байдуже, «хто з ким спить».  Товариші з неї не кепкують.  «У нас занадто багато роботи для цього.  Ми як квір-люди повинні бути помітними.  Тому що це війна за свободу – для кожного з нас».

За останні кілька місяців КиївПрайд опитав жінок* і чоловіків* про їхнє життя до та після війни.  Результатом є чутливі автопортрети людей різної гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації, які сміливо зустрічають свою долю.

Коли: Cерпень 2022
Де: diversity Café, Blumenstraße 29, Мюнхен
Контакт: info@MunichKyivQueer.org
Організатор: КиївПрайд, Munich Kyiv Queer

Коментарі закриті.