новини

Велике серце – це те, що нас об’єднує

15.08.2022 | Nikki T — Немає коментарів
0

MunichKyiv Queer, завдяки вашим внескам і пожертвам, допомагає українцям вже протягом майже 4 місяців. І як ви дізнаєтесь з наступної історії, допомога надається не лише людям.

Багато представників української ЛГБТ-спільноти є відповідальними особистостями, і нізащо не залишать братів наших менших у біді. Ба більше, вони готові віддати увагу тваринам в першу чергу, ставлячи на друге місце навіть власні проблеми зі здоров’ям. Велике серце – це те, що нас об’єднує.

Надія та один з її цуциків. Фото з приватного архіву.

“Мене звати Надія, мені 27 років, я опікунка рідного брата Тимура, йому 12 років.. Також під нашою опікою чотири собаки, два кота, дев’ять кошенят (підкинули на ділянку) та папуга. Живемо ми в Запоріжжі.

У кожної з тварин є своя історія.

Наприклад, одну собацю знайшли разом з її братами в пакеті на звалищі. Ми теж сироти. При чому втратили всіх рідних за шість років. То хвороба, то два ДТП в різний час. Ми з братом думали що гірше не може бути. Але почалась ця клята війна.

Підопічні Надії. Колаж із фото з приватного архіву.

До війни я працювала агентом в колл центрі, також пішла на курси перманентного мейкапу. Роботу втратила, гроші не гумові, нажаль. Курси теж не змогла закінчити.

Зі стресом почалось загострення по здоров’ю…

кожного дня, на протязі двох років я вживаю пігулки, завдяки яким я нормально живу. Якщо без них – в мене пекельні болі по жіночій. Брат алергік, а зараз літо, думаю ви розумієте.

Підопічні Надії. Колаж із фото з приватного архіву.

І тут настає той “чорний” день, і ти розумієш, що сьогодні вже нічого давати їсти собакам, котам..просто не знаєш куди бігти, в які двері стукати..в цей самий день мені пише знайома, і розповідає про ГО “Ти не один”.

Чесно кажучи, було соромно писати.

Але для мене набагато важливіші ситі тваринки, ніж моя гордість. Я заповнила форму і мені написала Олександра. Вона була як той чарівник! Дуже добра, чуйна людина. Я розповіла свою історію, написала розписку і одразу отримала кошти!

Тепер мої хвостаті ситі, а в нас з братом є необхідні ліки!

Дякую Олександрі, дякую народу Німеччини!!! Ви неймовірні!”

Коментарі закриті.