новини

Не Пропустіть Наші Прайд Заходи

08.07.2022 | Nick Tomilin — Немає коментарів
0

Ми пропонуємо різноманітні заходи на прайд-вікенд 15/16 липня. Це свято життя, а в Україні р*сія намагається знищити те, як ми любимо, та все, заради чого ми живемо. Співаємо і танцюємо, дискутуємо і згадуємо. Маршируймо! Ставай з Україною!

П’ятниця, 15 липня

У п’ятницю, 15 липня, ми проведемо Любов Перемагає – Благодійна Вечірка для ЛГБТІК* в Україні у Лесбі-Квір Ком’юніті Центр LeZ . Починаємо з обговорення о 17.00 на панелі з наступними питаннями: «Квір-друзі в Україні, як справи? Чим ми можемо допомогти? І які перспективи ЛГБТІК* після війни?»

Свято різноманітності

Гості панелі: Олена Ганіч , Гей-Альянс Україна, Женя Квасневська , Queer Home Odesa, OdesaPride , Поліна, транс* з Києва, нині Мюнхен.

До і після співатиме Ольга Рубцова , Микита Волков, Айріс Сонг і Вірієна . За вертушками: DJane Настя Засобіна , Одеса, тепер Мюнхен. О 22.00 ми запропонуємо Drag Performance від Merritt Ocracy.

Команда MunichPride відкриває два тижні прайду . Фото: Френк Цубер

Субота, 16 липня

ПРАЙД ПАРАД

Гості та біженці з України офіційно очолюють Прайд-парад CSD München. Приєднуйтесь до нас зі своїми українськими та райдужними прапорами. Ми всі будемо ходити під офіційним прапором прайду цього року: МЕНШЕ «Я», БІЛЬШЕ «МИ». Збір близько 11.00 на Mariahilfplatz .

ІНФОДЕСК

З 15.00 до 18.00 – тобто після Маршу – у Munich Kyiv Queer працює інформаційний стенд на Марієнплац / Розенштрассе . Тут ми будемо роздавати флаєри, листівки, наклейки та інформувати про нашу роботу.

KULTURBÜHNE (Мала сцена), Kaufingerstraße / Augustinerstraße

17:15 TALK Україна + Партнерство Мюнхена з Києвом

Яка зараз ситуація з українськими ЛГБТІК*, як вони живуть у Німеччині та що ми можемо зробити, щоб покращити їхнє становище тут, а також у їхній країні? З: Алекс Бєлопольський (Munich Kyiv Queer), Микита Волков (Одеса, нині Мюнхен), Лідія Дітріх («мама» Munich Kyiv Queer), Бернд Мюллер (модерація)

17:40 МУЗИКА Українсько-турецький гурт Squareplatz

Sezgin Inceel (Туреччина) та Стас Міщенко (Україна) живуть у Мюнхені та утворюють двонаціональний інді-електро дует. Їхнє звучання: дивна данина поп-саунду 90-х! ДИВИТИСЯ

SHOWBÜHNE (Велика сцена), Марієнплац

17.40 МУЗИКА Микита Волков

Відкритий гей-поп, рок і оперний співак з Одеси приїхав до Мюнхена як біженець. Артист представить добірку своїх улюблених пісень, які супроводжували його по життю.

18.40 ВШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Спільне вшанування пам’яті жертв війни р*сії проти України. Куратор КиївПрайд та Munich Kyiv Queer.

Коментарі закриті.