новини

З того часу змінилося все і кардинально

18.06.2022 | Nikki T — Немає коментарів
0

Munich Kyiv Queer у співпраці з ГО “Ти Не Один” продовжує надавати допомогу українським ЛГБТКІ – і все це завдяки вам, друзі! Ваші щоденні внески творять дива, рятуючи людей з-під обстрілів і допомагаючи їм адаптуватись у нових, безпечних локаціях.

Наочним прикладом є наступна історія чудової пари хлопців зі Східної України, що наважились відкрито, не приховуючи облич та імен, розповісти про себе.

Коллаж від ГО “Ти Не Один”

“Мене звати Денис, мені 21 рік. Родом я з Луганської області, останні 4 роки проживав та навчався у Харкові. Проживаю зі своїм хлопцем. До повномасштабного вторгнення в мене було звичайне мирне життя. Я навчався, працював оператором колл-центру, гарно проводив час з хлопцем та друзями.

Давайте продовжувати творити добро

Раніше я один рік пропрацював у школі вихователем групи подовженого дня. Коли все почалося, я знаходився в гуртожитку в Харкові та ще не спав. Пролунали перші вибухи, я гадав що то феєрверки, але потім до мене дійшло, що від феєрверків вікна не трясуться. Потім я прочитав, що почалося вторгнення. Через два дні після нападу росії я зі своїм хлопцем переїхав під Харків в Покотиловку до родичів хлопця.

Потім мої батьки забрали мене в Луганську область. А звідти я вже приїхав до Львова. З того часу змінилося все і кардинально. Я більше не можу бачитись та прогулюватись з друзями парками та вулицями Харкова, я втратив роботу яку полюбляв, не бачусь з сім’єю. Коли ми опинилися у Львові без житла, без роботи, а кошти починали закінчуватись, постала необхідність пошуку матеріальної допомоги.

Коллаж від ГО “Ти Не Один”

Випадково в соцмережах знайшов публікацію ГО “Ти не один”, де пропонувалося заповнити коротку анкету. Довелося трохи зачекати, адже черга на отримання такої підтримки явно не маленька. Та через пару днів я отримав позитивну відповідь, і ми нарешті отримали грошову допомогу. Спочатку я та мій хлопець отримали по тисячі гривень, а через 10 днів ще по 500 грн. Загалом вийшло 3 тисячі.

Гроші нам потрібні були на продукти харчування, засоби особистої гігієни та житло. Зараз ми проживаємо в квартирі та намагаємось працевлаштуватись. Допомога від організації “Ти не один” дала нам можливість знайти житло та прохарчуватись в найскладніші дні стресу й нестабільності. Все ж у Львові ми більш менш відчуваємо себе в безпеці. Хочу висловити слова вдячності за допомогу від вашої організації. Дуже круто що в цей тяжкий час існують такі організації, які надають допомогу тим, хто потребує цієї допомоги.”

Давайте продовжувати творити добро, і таких фантастичних, надихаючих історій буде все більше!

Коментарі закриті.