новини

“ці люди як ніхто інший прийшли на допомогу”

10.06.2022 | Nikki T — Немає коментарів
0

Наш наступний герой, незважаючи на те, що залишився в досить небезпечному місці, продовжує підтримувати волонтерський рух і допомагати співгромадянам в Україні. Історія Юрія з Харкова, Україна.

Юрій. Власне фото.

“Мене звуть Юрій, мені 54 роки, і проживаю я в Харкові. За професією я кондитер, і віддав цій солодкій справі 11 років.

До початку бойових дій я працював охоронником в магазині одягу та взуття, а також займався волонтерською діяльністю. Коли почалася війна, я, як і багато інших харків’ян, залишився без роботи.

Наразі мешкаю на зйомній квартирі, оскільки моє помешкання було пошкоджене під час обстрілів. Певний час, перед тим як переміститись на нове місце, я знайшов тимчасовий притулок в приміщенні Академії культури, за дозволом адміністрації Харкова. Але мій термін перебування в тому приміщенні був обмежений, і далі довелося розраховувати на власні сили. Та мені навіть не повністю виплатили останню заробітну плату, і на оренду квартири не вистачало.

Колаж: ГО “Ти не Один”

А з тотальним переполохом у місті, нову роботу знайти просто нереально. І лише завдяки прекрасним людям з Германії та  ГО “Ти не один”, я зміг оплатити помешкання, а також поповнити мобільний рахунок та інтернет.

Поки що я залишаюся в Харкові, і доводиться щодня чути вибухи. Та я все ж сподіваюсь невдовзі переїхати до Чернівців на кілька місяців, щоб мати змогу хоч трохи морально відпочити.

Велика подяка усім небайдужим, ці люди як ніхто інший прийшли на допомогу. Разом з Божою поміччю ми наближаємо нашу перемогу!

Коментарі закриті.