новини

ВІЙНА В УКРАЇНІ – ДОПОМОГА

12.03.2022 | cb — Немає коментарів
0

Наші друзі потребують допомоги. Численні міста України під обстрілами. Ми надаємо невідкладну допомогу людям, які її потребують або яким доводиться тікати. Бракує все!

Ми підтримуємо все ще працюючі ЛГБТІК* організації в Україні. Зараз деякі з них у найбільш несприятливих умовах пропонують так звані притулки, в яких лесбіянки, геї, бісексуали, транс, інтер* та квіри знаходять постійне житло, коли шукають захисту, потребують їжі, розмови та медичної допомоги.

Кампанія зі збору коштів #1: Індивідуальна допомога

Munich Kyiv Queer має власну кампанію зі збору коштів: www.paypal.me/ConradBreyer – це кампанія для підтримки людей в Україні, з якими ми тісно співпрацювали протягом останніх десяти років. Вони наші друзі та партнери. Ми знаємо їх особисто і сумуємо за ними.

Проте Munich Kyiv Queer – це ініціативна група, а не асоціація, тому ми не можемо видавати квитанцій про пожертвування. Але ми можемо допомогти швидко, прямо й безбюрократично . І ми це вже робимо.

“LGBTIQ* and the war” – discussion at the Pasinger Fabrik in March 2021. Photo: Pasinger Fabrik

Кампанія збору коштів #2: Допомога ЛГБТІК* організаціям

Для підтримки ЛГБТІК* в Україні ми допомогли створити Альянс Queer Emergency Aid Ukraine, до якого залучено багато німецьких правозахисних ЛГБТІК* організацій , таких як LSVD, Quarteera , WostoQ-Regenbogen , Queer Amnesty, Deutsche Aids – Hilfe , Trans. * Recht , Aktionsbündnis gegen Homophobie , Schwulenberatung Berlin, AllOut і сам Munich Kyiv Queer.

Усі ці групи мають доступ до дуже різних правозахисних організацій в Україні та використовують зібрані кошти на терміново необхідну допомогу чи евакуацію квір-людей.

Кожна пожертва допомагає і стовідсотково використовується на користь квір-людей в Україні. Тут ви також можете отримати квитанції про пожертвування. Пожертвувати можна ТУТ

Ваші пожертви дійсно допомагають

Ви можете переконатися в надійності ваших інвестицій. ЛГБТІК*-організації , з якими ми співпрацюємо, і постраждалі українці регулярно надсилають нам звіти про те, на що використовуються пожертвування:

War victims in Kherson. Photo: Anastasija and Svetlana

Яка ситуація?

Багато ЛГБТІК* побоюються путінської армії. Можливо ви чули про окремі списки, які має вести російський уряд щодо тих, кого вони вважають противниками їхнього режиму. Якщо це правда – до нього також можуть входити відомі активісти та активістки з прав людини та ЛГБТІК*-активісти та активістки.

Вони побоюються, що коли російська армія захопить міста, окупанти можуть розпочати переслідування учасників з таких списків. Вже повідомляють про напади. Всі вони бояться другої Чечні і тому ховаються або залишають країну.

Особливо страждають чоловіки та транс* особи, які в документах зазначені як чоловіки. Якщо їм від 18 до 60 років, вони не мають права виїжджати за межі території України через загальну мобілізацію.

Уразливі групи, такі як ЛГБТІК*, завжди піддаються особливому ризику, особливо під час війни.

#standwithukraine #humanrights #lgbtiq #ukraine

Коментарі закриті.