проекти

Червень 2020 – приєднуйся до мюнхенської делегації на КиївПрайді!

05.01.2020 | O T — Немає коментарів
0

Минулого року Мюнхен побував в Одесі, де відбувся другий міжнародний фестиваль ЛГБТІ-хорів Q-Fest; майже 50 мюнхенців приєдналися до нього! Вони також взяли участь в Одеса Прайді. І це радує! Ми підтримуємо наших українських друзів!

Цього року ми знову хочемо приєднатися до КиївПрайду великою делегацією з німецького міста-побратима. Прайд-тиждень почнеться в понеділок 15 червня та триватиме до суботи 20 червня. В останній день на всіх чекатиме концерт мюнхенського хору Монадеса, який було засновано в 2019 році для фестивалю в Одесі.  Марш Рівності пройде у неділю, 21 червня.

Без натиску не обійтись

Щороку ми їздимо в Київ задля допомоги ЛГБТІ-активістам зі своєю велелюдною делегацією та підтримкою з адміністрації нашого міста. В 2019 році представником мюнхенської міської адміністрації був Домінік Краузе, до того цю роль відігравала Лідія Дітріх, одна з засновниць співпраці між Києвом та Мюнхеном. “Такі візити є вкрай необхідними”, – говорить директорка КиївПрайду Руслана Панухник. Без підтримки з-за кордону київському ком’юніті було б набагато важче досягти своїх вимог. Поліція та міська влада постійно намагаються перешкоджати організаторам, без натиску не обійтись. Без нього КиївПрайд не зміг би зогранізувати марш в 8000 учасників в центрі міста на ділянці в півтора кілометри, та голосно заявити про це в медійному просторі. Саме через те, що ЛГБТІ-спільнота відкривається, ситуація змінилась з 2013 року, люди стають більш толерантними. Навіть попри невелику негативно налаштовану групу радикалів, які мобілізуються під час Маршів Рівності.

Різнобарвна та впевнена в собі спільнота

Тому приєднуйся до нас – лесбійок, геїв, бі, транс* та інтер* людей – які пройдуть маршем разом з українськими друзями за рівні права та прийняття. Ситуація з правами ЛГБТІ-людей в Україні залишає бажати кращого: немає закону проти дискримінації (лише в трудовому законодавстві), який би їх реально захищав, ніякого регулювання проти злочинів на ґрунті ненависті, самовизначення трансгендерних людей, ніякого одностатевого шлюбу чи партнерства; але є величезна кількість ненависті. Тому їдь з нами та познайомся з вражаючою та впевненою в собі спільнотою в Києві, яка хоче бути видимою. Вона є дуже голосною під час КиївПрайду, з хорами, драг-дівами, яскравими правозахисними, фетиш, та іншими групами. Кожного року Прайд-тиждень є пізнавальним, різнобарвним, сповненим життя у мистецьких воркшопах та вечірках цього хіпстерського міста. Хто з нами бере участь в КиївПрайд – той робить внесок в добру справу!

Коли: з 15 по 21 червня 2020
Де: Київ
Контакт: Стас Міщенко, Конрад Брайер
Організатори: CSD Мюнхен, КиївПрайд, Munich Kyiv Queer, відділ культури міста Мюнхен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.