Стань супергероєм: приєднуйся до ПолітПараду!
![](https://munichkyivqueer.org/wp-content/uploads/2024/04/Power-for-Peace-ohne-Schrift-scaled-1-500x500.jpg)
На знак солідарності з нашими квір-друзями в Україні, які дають відсіч російській агресії, ми знову очолюємо Мюнхенський CSD. Дякуємо, CSD Мюнхен! Біжи з нами! Стань частиною Мюнхенського прайду. Не просто спостерігай з тротуару, стань на захист України разом з нами! На основі девізу CSD 2024 (“Об’єднані різноманітністю. Разом проти правих”) ми обрали гасло “Сила…
Продовжити читання